panienkaanna.pl

Blog tematyczny o ispiracjach modowych

LifestyleŚlub i wesele

Ponadczasowe paznokcie ślubne french

Ponadczasowe paznokcie ślubne french

Paznokcie ślubne french to zawsze trafiony wybór, który cieszy się niesłabnącą popularnością już od wielu sezonów. Twego rodzaju propozycja jest elegancka oraz jest wybierana przez panny młode, które cenią sobie proste i równocześnie niezwykle szykowne rozwiązania.

Czym cechuje się french na paznokciach?

Tego rodzaju manicure cechuje się cielistą bazą oraz białym wykończeniem. Doskonale komponuje się on z różnorodnymi typami sukien, w tym zarówno krojami minimalistycznymi, jak i bogato zdobionymi. Tego rodzaju paznokcie pasują do sukni krótkich, długich, rozkloszowanych i dopasowanych. Są one zatem niezwykle uniwersalne i mogą być w dowolny sposób personalizowane za pomocą mieniących się w świetle słonecznym niewielkich ozdób. Co ważne, tego rodzaju sposób zdobienia prezentuje się atrakcyjnie zarówno na krótkiej, jak i na nieco dłuższej płytce paznokcia.

Zobacz także: Weselne fryzury – garść cennych porad

W jaki sposób wykonuje się french na paznokciach?

Wykonanie tego rodzaju zdobienia jest stosunkowo proste i wymaga ono jedynie podstawowych akcesorów, w tym lampy wykorzystywanej w celu utwardzenia lakieru, dobrej jakości pilnika, za pomocą którego można nadać płytce pożądany kształt, bazy oraz białego i cielistego lakieru do malowania paznokci. Poza tym, warto zaopatrzyć się w delikatne ozdoby, które nadadzą paznokciom wyjątkowy charakter. W celu wykonania zdobienia warto zakupić lakier hybrydowy, który jest prosty w aplikacji i długo utrzymuje się na płytce paznokcia. Warstwa nakładanego produktu nie powinna być jednak zbyt gruba, ponieważ lakier może się wówczas marszczyć pod wpływem działania lampy.

W jaki sposób można wykonać dodatkowe zdobienia na paznokciach french?

Paznokcie ślubne french mogą być dodatkowo zdobione za pomocą drobnych kryształków lub malowanych cienkim pędzelkiem kropek, kwiatów lub linii. W tym przypadku można decydować się na delikatne ozdoby w neutralnej kolorystyce lub stawiać na mocne akcenty w postaci ozdób i wzorów o nasyconej barwie. W przypadku tego rodzaju zdrobnienia wszystkie płytki paznokci mogą wyglądać podobnie lub też mogą się one od siebie znacznie różnić. Kryształki mogą znajdować się na jednej z płytek lub delikatna kompozycja może znajdować się na każdej z nich. Co ciekawe, paznokcie ślubne french mogą być wykonywane na paznokciach, które mają nadany bardzo różnorodny kształt. Mogą to być zatem płytki kwadratowe, zaokrąglone lub wydłużone. W każdej z tych odsłon french na paznokciach prezentuje się wytwornie i niezwykle atrakcyjnie, a dłonie kobiety wyglądają na czyste i zadbane.

Na co należy zwracać uwagę zdobiąc paznokcie w ten sposób?

W przypadku paznokci ślubnych french należy przede wszystkim zadbać o staranne wykonanie zdobienia. Poza tym, płytka paznokcia powinna być wypielęgnowana i nawilżona, ponieważ jej ewentualne niedoskonałości będą bardzo dobrze widoczne. Rodzaj zdobienia wykonywanego na paznokciach powinien również współgrać z rodzajem i ilością noszonej biżuterii. W przypadku bogato zdobionych paznokci warto zrezygnować z nadmiaru pierścionków i decydować się jedynie na złożenie obrączki.

Udostępnij